Námořnické tričko od firmy MALFINI

Námořnické tričko cz je Armyshop ⭐ kde naleznete největší nabídku námořnických triček, armádních výstroj, batohy, mikiny, bundy, spacáky, vlajky, military, outdoor a camping vybavení.

✅rychlé doručení ✅široká nabídka ✅nízké ceny

Novinkou na stránkách namornicketricko.cz je oblečení značky Malfini / Adler. Tuto nabídku budeme průběžně doplňovat. Najdete zde potom mikiny, vesty i elegantní módu jako šaty, košile a především bavlněná trička

MALFINI dříve Adler již více než 20 let působí ve 30 zemích a patří mezi absolutní špičku v oblasti reklamních a pracovních oděvů.

dámské bavlněné tričko
Kvalitní bavlněné trička …

Trička nejen stylově podtrhnou outfit na vodáckou výpravu, ale budou se také skvěle hodit do města na párty v námořnickém stylu.

MALFINI námořnické tričko pro celou rodinu
Námořnická trika pro celou rodinu …

Klasickou, přesto stále trendy kolekci využijete zvláště v létě o prázdninách, ať už se chystáte k moři nebo na vodu. Výhodou je skvělé zpracování střihů díky střídavému vyplétání modrých a bílých proužků. Zaručeně kvalitní trička můžete kdykoliv potisknout jménem či logem.

Věříme, že tuto novinku přivítáte a mrknete se na nové akce spojené s touto značkou MALFINI. Nyní můžete triko s potiskem věnovat jako 🎁 DÁREK K VÁNOCŮM 🎄.

potisk námořnické tričko
Potisk trička může být jméno, přezdívka nebo fotka …

Jak říkají vodáci AHOJ !!! Tak zvednout kotvy a popoplujem…

Comments are closed.