728x90

Větrný tunel – unikátní a nejpopulárnější zážitek v ČR

Větrný tunel představuje neuvěřitelný technologický pokrok a je zároveň naprosto fenomenálním zážitkem, který může oslovit opravdu každého. Představuje špičku v oblasti zážitkových dárků a je to něco, co byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Nabízí vám jedinečnou možnost zkusit si, jaké to je létat – a to buď ve virtuální realitě, kde můžete prozkoumávat vesmír nebo se prohánět nad panoramatem Manhattanu nebo se naučit ovládat své tělo při volném pádu. A co víc, můžete si to užít i v kombinaci obou těchto úžasných zážitků.

Větrný tunel – je otevřený všem, malým dobrodruhům již od 5 let, lidem s handicapem, stejně jako celým rodinám. Je to skvělá příležitost jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, aby společně zažili nezapomenutelné chvíle plné radosti a vzrušení. Pokud hledáte ten pravý dárek, kterým byste potěšili opravdu každého, větrný tunel je tou nejlepší volbou!

Volný pád vesmírem ?

Představte si spojení adrenalinu, technologie a naprosté bezpečnosti – to vše vám přináší náš unikátní simulátor volného pádu doplněný o špičkovou technologii virtuální reality. Tento nevšední zážitek vám umožní prožít výskok z letadla a volný pád, aniž byste museli opustit pevnou zem. Zažijete kombinaci tradičního létání ve větrném tunelu a zároveň let s brýlemi virtuální reality, kde se vzduch řítí rychlostí až 270 km/h, což vám dopřeje hyper-realistický zážitek volného pádu, jaký zažívají parašutisté při seskoku z letadla.

Nejdříve se pod vedením zkušeného instruktora naučíte pár věcí. Jako ovládat své tělo v silném proudu vzduchu a ovládnout tak základní principy volného pádu. Jakmile si osvojíte základy, přijde na řadu opravdové kouzlo – nasadíte si speciální VR brýle a vydáte se na virtuální dobrodružství. Můžete si vybrat, zda budete skákat s padákem nad kouzelnou Prahou, prožít volný pád ve vesmíru, vznést se nad španělské pobřeží nebo obdivovat panorama Manhattanu z výšky. Jaký svět si vyberete pro svůj adrenalinový zážitek, je čistě na vás.

Tento simulátor představuje perfektní spojení nejoblíbenějšího zážitku s nejmodernějšími technologickými vymoženostmi, a nabízí tak zcela novou úroveň zážitku. Je to adrenalin, bezpečnost a technologie, vše zabaleno do jednoho fascinujícího dobrodružství. Nechte se unášet vzdušnými proudy a užijte si pocit volného pádu, jako nikdy předtím!

Comments are closed.