728x90

SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO 2024

Nenechte si ujít úvodní díl Survivoru 2024, který startuje 27. února na platformě Voyo. Připravte se na napínavý souboj mezi kmenem Titánů a kmenem Lovců. Buďte u toho, když se tito soutěžící utkají v nezapomenutelných výzvách a strategických hrách.

Premiérové epizody budeme vysílat každé úterý a středu večer přibližně ve 21:30, takže si můžete užít hned dva díly týdně plné napětí, dramatu a nečekaných zvratů. Nepropásněte začátek této adrenalinové reality show a buďte součástí dobrodružství již od prvního dílu pouze na Voyo. Připravte popcorn a pohodlně se usaďte, Survivor 2024 startuje!

>>CHCI ZAČÍT SLEDOVAT <<

Nová bitva o přežití se rozhoří již v únoru. Připravte se na jedinečný zážitek, kde přežití je klíčem ke všemu. Pro účastníky se tropický ráj brzy promění v drsnou zkoušku, kde budou čelit nejen nedostatku jídla a komfortu, ale především výzvám vycházejícím z rivalit mezi nimi. Jen jeden může získat fantastickou odměnu 2 500 000 Kč. Kdo se vyšplhá na vrchol a zvítězí? Přichází Survivor, nejextrémnější soutěž, jakou jste kdy viděli. Připoutejte se, startuje show plná napětí a nečekaných zvratů!

Sledujte premiérové díly na Voyo a TV Nova

Třetí sezóna oblíbené reality show Survivor Česko & Slovensko je opět tady a přináší s sebou nové napětí, strategie a boj o přežití v nehostinných podmínkách. Tento jedinečný zážitek, kde oheň neznamená jen teplo, ale především život, můžete sledovat nejen z pohodlí vašeho domova díky platformě Voyo, ale také na obrazovkách TV Nova.

Chcete vědět, kdy a kde se můžete těšit na premiérové díly této napínavé show? Držte si klobouky, protože všechny důležité informace o vysílání naleznete právě zde, v tomto článku. Připravte se na další nezapomenutelnou sezónu Survivor Česko & Slovensko, kde se odvaha, síla a strategie snoubí do jedinečného dobrodružství plného nečekaných zvratů. Nezapomeňte naladit Voyo a TV Nova a staňte se součástí této nelítostné hry o přežití. Survivor je zpět a je lepší než kdy předtím!

Comments are closed.